Studio Santana 12
Mercado Municipal de São Paulo znajduje się w malej odległości od Studio Santana 12 São Paulo o powierzchni 24 m², natomiast Super Mercado Goya znajduje się w pobliżu. Ten apartament może pomieścić łącznie 4 osób w 1 sypialniach.
Apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją w São Paulo blisko stacji metra Santana, która jestw 550 metrach. Pinacoteca do Estado de São Paulo leży w odległości nie więcej niż 4 km od obiektu noclegowego. Około 15 min jazdy od Studio Santana 12 znajduje się Plac Katedralny.
W obiekcie noclegowym goście znajdą ręczniki w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.
Apartament oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak obszar kuchenny, a także jadalnia. Przystanek autobusowy Terminal de Oni Santana znajduje się w niewielkiej odległości od apartamentu.
- Lokalne atrakcje
- Sambodromo3,1 km
- Julio Prestes Station4,4 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas17 km
- Stacje kolejowe
- Terminal Rodoviario do Tietê2,1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Stół
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio Santana 12 ma połączenie z Internetem?
Tak, Studio Santana 12 oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych. - ❓
Czy Studio Santana 12 obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Santana 12 oferuje obszar kuchenny. - ❓
Ilu gości pomieści Studio Santana 12?
W Studio Santana 12 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 gości. - ❓
Czy apartament zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo dzięki specjalnym udogodnieniom?
Apartament zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z biurka.